Ubytování v Kupres

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kupres. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kupres, kde najdeme města Livno, Čardaci, Grabovica, Čuljci a Travnik.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Gradska Kavana Guest House StarStarStar

Foto: Gradska Kavana Guest House
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

Set 2.8 km from Stožer-Vrana – Kupres, Gradska Kavana Guest House provides accommodation with free WiFi in Kupres. All rooms boast a TV with cable channels and a private bathroom. Certain units at the property have a balcony with a mountain view.


2. Holiday Home Slavica StarStarStar

Foto: Holiday Home Slavica
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located in Kupres, Holiday Home Slavica features accommodation with a terrace and free WiFi. The property was built in 1989 and has accommodation with a balcony.


3. Chalet Ivana StarStarStar

Foto: Chalet Ivana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Chalet Ivana is a chalet in Kupres offering ski-to-door access, free bikes and a gazebo with barbecue facilities. Guests staying at this chalet have access to free WiFi and a terrace.


4. Lake House Bebić StarStarStar

Foto: Lake House Bebić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Kupres, 2.6 km from Stožer-Vrana – Kupres, Lake House Bebić features a garden with a barbecue, and free WiFi. Featuring a balcony, the chalet is in an area where guests can engage in activities such as skiing, fishing and hiking.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: