Penziony v Kupres

Ubytování v Kupres v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Kupres. Většina penzionů v Kupres se od hotelů v Kupres liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Kupres.
Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. Kuca Sušić 

Foto: Kuca Sušić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Kupres, 6 km from Stožer-Vrana – Kupres, Kuca Sušić features a living room with a TV. The property features mountain and lake views. With direct access to a terrace, the chalet consists of 4 bedrooms. The chalet offers a barbecue.


2. Vikendica Marinović 

Foto: Vikendica Marinović
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


3. Apartmani Matko 

Foto: Apartmani Matko
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Situated in Kupres, 2 km from Stožer-Vrana – Kupres, Apartmani Matko features accommodation with barbecue facilities. Among the various facilities are a garden and ski storage space. Free WiFi and valet parking are available.


4. Gradska Kavana Guest House StarStarStar

Foto: Gradska Kavana Guest House
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

Set 2.8 km from Stožer-Vrana – Kupres, Gradska Kavana Guest House provides accommodation with free WiFi in Kupres. All rooms boast a TV with cable channels and a private bathroom. Certain units at the property have a balcony with a mountain view.


5. Jelena 

Foto: Jelena
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
93 %

Jelena features rooms in Kupres. The property is situated 2.2 km from Stožer-Vrana – Kupres. The accommodation offers luggage storage space and free WiFi. At the guest house, every room is fitted with a balcony with a mountain view.


6. Apartments Marevic 

Foto: Apartments Marevic
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
82 %

Apartments Marević is located 500 metres from the centre of Kupres. Enjoying a quiet location, it offers accommodation with a TV, a ski storage and free parking. Stožer Ski Slope is 1.5 km away.

Pokoje

Studio
osoby75 - 75 EUR za noc
Dvoupodlažní apartmán se 2 ložnicemi
osob130 - 130 EUR za noc

7. kuća Stipe 

Foto: kuća Stipe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Kuća Stipe is situated in Kupres. Free WiFi is featured. There is a garden at this property and guests can go skiing nearby. Stožer-Vrana – Kupres is 2.2 km from the villa.


8. Holiday Home Slavica StarStarStar

Foto: Holiday Home Slavica
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located in Kupres, Holiday Home Slavica features accommodation with a terrace and free WiFi. The property was built in 1989 and has accommodation with a balcony.


9. Chalet Ivana StarStarStar

Foto: Chalet Ivana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Chalet Ivana is a chalet in Kupres offering ski-to-door access, free bikes and a gazebo with barbecue facilities. Guests staying at this chalet have access to free WiFi and a terrace.


10. Lake House Bebić StarStarStar

Foto: Lake House Bebić
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Located in Kupres, 2.6 km from Stožer-Vrana – Kupres, Lake House Bebić features a garden with a barbecue, and free WiFi. Featuring a balcony, the chalet is in an area where guests can engage in activities such as skiing, fishing and hiking.


11. Planinska kuća Kupres 

Foto: Planinska kuća Kupres
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Planinska kuća Kupres is set in Kupres and offers a garden, a terrace and a shared lounge. The chalet is 3.4 km from Stožer-Vrana – Kupres. This chalet is equipped with 5 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: